Zapraszamy

Zapraszamy Państwa na wczasy lub choćby weekend!

W niedalekiej odległości od Warszawy znajduje się nasz ośrodek wypoczynkowy „Leśna Góra”. Położony nad Bugiem z wpadającym doń Liwcem meandrującym wśród rozległych łąk i pachnących lasów jest prawdziwą oazą spokoju.  To miejsce, które bliskie jest osobom hołdującym filozofię bliskiego kontaktu z naturą. Pozwala na wyciszenie się, swobodną elegancję oraz niespiesznego delektowania się urokami natury. Ciszę, spokój i sielskie pejzaże zapewnia z jednej strony zielona bryła sosnowego lasu, z drugiej zaś malownicza dolina rzeki Bug.
Ośrodek „Leśna Góra” znajduje się nieopodal Kamieńczyka, w odległości 70 kilometrów od Warszawy. Jest zatem doskonałym miejscem na wypady indywidualne, grupowe i wyjazdy konferencyjne.
Leśna Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków. Zamek Liw zbudowany dla księcia warszawskiego około 1429 roku zaprasza cały rok a dodatkowo w sierpniu na turniej rycerski, w Brańszczyku możemy wstąpić do parku etnograficzno-przyrodniczego  gdzie posadowiony został skansen, Kamieńczyk będący uroczym miasteczkiem, Paplin, gdzie znajduje się późnobarokowy drewniany dwór wzniesiony w osiemnastym wieku oraz, a może przede wszystkim Sanktuarium LORETTO, gdzie w ołtarzu umieszczona jest wierna kopia rzeźby z Ankony (Włochy) Rzeźbę tę charakteryzują dwie cechy: dalmatyka okrywająca jednocześnie dwie postacie, a twarze Matki Bożej i Dzieciątka mają ciemne oblicza. Są to pozycje godne obejrzenia. Stare mury, zabytkowe kościoły, urokliwe osady to
Zapraszamy na spływy kajakowe, trasy rowerowe, łowienie ryb, zbieranie grzybów, przejażdżki dziewięcioosobowym melexem. Do dyspozycji gości udostępniamy 150 hektarów lasu, gdzie zapominając o zgiełku miasta i hałasie cywilizacyjnym można uprawiać nordic walking, jazdę na rowerach, bieganie i spacerowanie. Stołówka w której serwujemy pyszne posiłki, barek z napojami, sala ze stołem do ping ponga, sala taneczna to wszystko czeka na Państwa u nas w Leśnej Górze. Pragniemy poinformować, że jesteśmy przygotowani na organizowanie wesel, imprez okolicznościowych, wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich bądź biznesowych. Mamy zaplecze, które pozwala na przeprowadzenie u nas szkoleń i zjazdów integracyjnych.
Zapraszamy zatem do odwiedzenia Leśnej Góry wszystkich którzy planują wypad za miasto na weekend lub na dłuższy pobyt w piękne plenery jakie dała tej okolicy natura. O każdej porze roku przed Państwa oczami roztacza ona wachlarz niezapomnianych doznań, pozwalając chłonąć obrazy bogate w różnorodność i odpoczywać intensywnie w ciszy przerywanej odgłosami przyrody.

About The Author