Ciekawostki

Zapraszamy Państwa na wczasy lub choćby weekend!

W niedalekiej odległości od Warszawy znajduje się nasz ośrodek wypoczynkowy „Leśna Góra”. Położony nad Bugiem z wpadającym doń Liwcem meandrującym wśród rozległych łąk i pachnących lasów jest prawdziwą oazą spokoju.  To miejsce, które bliskie jest osobom hołdującym filozofię bliskiego kontaktu z naturą. Pozwala na wyciszenie się, swobodną elegancję oraz niespiesznego delektowania się urokami natury. Ciszę, spokój i sielskie pejzaże zapewnia z jednej strony zielona bryła sosnowego lasu, z drugiej zaś malownicza dolina rzeki Bug.

Ośrodek „Leśna Góra” znajduje się nieopodal Kamieńczyka, w odległości 70 kilometrów od Warszawy. Jest zatem doskonałym miejscem na wypady indywidualne, grupowe i wyjazdy konferencyjne.

Leśna Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków. Zamek Liw, Brańszczyk, Kamieńczyk, Paplin oraz, a może przede wszystkim Sanktuarium LORETTO, to pozycje godne obejrzenia.

Zapraszamy na spływy kajakowe, trasy rowerowe, łowienie ryb, zbieranie grzybów, przejażdżki dziewięcioosobowym melexem. Do dyspozycji gości udostępniamy 150 hektarów lasu.